Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Mail Space Facebook Instagram RSS

Ērģelnieku un ģitāristu mācības

Bebrenes Romas katoļu baznīcas kādreizējā priestera Staņislava Čuzāna iedibinātā tradīcija katru gadu rīkot ērģelnieku kursus ir dzīva arī šodien. To turpina priesteris Artis Maziļevskis , kas pašlaik vada Bebrenes katoļu draudzi. Šogad pirmo reizi kursi notika ne tikai ēģelniekiem, bet arī ģitāras spēles cienītājiem ( 16. – 18. jūlijs). Tā daudziem bija brīnišķīga iespēja Ingas Paršovas vadībā papildināt esošās zināšanas. Iespēja iemācīties arī...

Skatīt visu ierakstu ››

watch Publicēšanas datums: ceturtdiena, 2012 gada 19. jūlijs
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Baznīca

Latvijas valsts karogu iesvētīšana Bebrenes baznīcā 1990.gadā

Tas notika īsi pirms 18. novembra valsts svētkiem.

Skatīt visu ierakstu ››

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2011 gada 12. augusts

Ērģelnieku mācības Bebrenē

No 12. līdz 14.jūlijam Bebrenē notika ikgadējās ērģelnieku mācības. Ar Jelgavas diecēzes bīskapa Antona Justa atbalstu tās rīkoja Bebrenes katoļu draudze. Kursu pasniedzējas bija ērģelnieces Renāte Stivriņa un Justīne Voitķeviča. 14. jūlijā notika noslēguma koncerts ar A. Justa klātbūtni. Fotoreportāžā mirkļi no ērģelnieku mācību kursu dalībnieku noslēguma koncerta.

Skatīt visu ierakstu ››

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2011 gada 17. jūlijs
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Baznīca