Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Mail Space Facebook Google Plus RSS

Rokdarbu izstāde

Bebrenes pagasta pārvaldes telpās apmeklētājus aicina rokdarbu izstāde. Ziemas veikumu rāda Bebrenes rokdarbu kopa "Mare". Aicinām apskatīt austos lupatu deķus, adījumus un tamborējumus. Sirdij tīkamos rokdarbus iespējams arī iegādāties! Rokdarbus darinājušas: Vanda Krastiņa, Rasma Drulle, Gertruda Savicka, Elga Vuškāne un Ērika Naglinska.  

Skatīt visu ierakstu ››

watch Publicēšanas datums: trešdiena, 2013 gada 24. aprīlis
watch Atslēgas vārdi: Mare, Izstādes

Bebrenē godā rokdarbus

Ir pienācis rudens, kad dienas sarukušas īsākas un vakari kļuvuši tumšāki. Cilvēki vairāk laika gan mājās gan darbā pavada telpās. Gadās, ka drūmais laiks nomāc arī dvēseli. Ilūkstes novadā ir rokdarbu mīļotājas, kas tumšo rudens un ziemas laiku pavada kopā lietderīgā atpūtā. Kā viņas pašas saka – “rokdarbi – tā ir atpūta dvēselei: rokas strādā, bet prāts gūst atpūtas baudu!” „Māras” rokdarbnieces nu jau ceturto gadu pavada kopā katru...

Skatīt visu ierakstu ››

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2012 gada 9. decembris
watch Atslēgas vārdi: Mare, Izstādes