Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrenes veselības veicināšanas centra jeb trenažieru zāles atklāšana

Latvijas Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Animaterapijas izmantošana Latvijas – Lietuvas pierobežas pašvaldību sociālās vides stiprināšanai” jeb „CURED BY ANIMALS” ietvaros projekta partneri veica sociālās infrastruktūras sakārtošanu atbilstoši ES vienlīdzības politikai, kā rezultātā projekta īstenošanas gaitā Bebrenes pagastā ir izveidots veselības veicināšanas centrs. Tagad visiem interesentiem ir pieejami veselības...

Skatīt visu ierakstu ››

watch Publicēšanas datums: trešdiena, 2011 gada 28. decembris
watch Atslēgas vārdi: Video, Pasākumi, Sports

Sporta aktivitātes Bebrenē

Sporta tradīcijas Bebrenē ir ļoti senas. 20. gadsimta 60. gados sporta laukums atradās turpat pie toreizējā tehnikuma. Kopmītnes vēl nebija uzceltas , tāpat arī sporta zāle. Tādēļ laukumā pie tehnikuma jaunieši nodevās basketbola, volejbola spēlēšanai un citām sportiskām aktivitātēm.  

Skatīt visu ierakstu ››

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2011 gada 28. novembris
watch Atslēgas vārdi: Sports, Senās fotogrāfijas