Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Svin savu pirmo Svēto Misi

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2016 gada 6. jūnijs
watch Atslēgas vārdi: Baznīca

Bet jūs esat izredzēta cilts, ķēnišķīgi priesteri, svēta tauta, Dieva īpašums, lai jūs paustu tā varenos darbus, kas jūs aicinājis no tumsas savā brīnišķīgajā gaismā.

Pēt.; 9

Skaistajā un saulainajā 5. jūnija svētdienā Bebrenes Romas katoļu baznīcā pulcējās ļoti daudz cilvēku. Šeit savu pirmo Svēto Misi svinēja jaunais priesteris Agris Ruļuks. Pēc Svētās Mises jaunais priesteris deva savu svētību ar roku uzlikšanu uz galvas gan priesteriem, gan ģimenei, gan ikvienam dievnama apmeklētājam. Tas, ka Agris ir ordinēts par priesteri, jau ir īpaša svētība visai Bebrenes draudzei.

Šajā dienā arī pr. Agris juta cilvēku patiesu prieku un mīlestību, dzirdēja daudz skaistu novēlējumu un stiprinājuma vārdu turpmākajam dzīves ceļam, kalpojot Dievam un cilvēkiem. Mēs visi priecājamies par jauno priesteri Agri un vēlam nepagurt mīlestības kalpošanā.

Bebrenes Romas katoļu draudze

 

img img img img
Novērtē ierakstu: