Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Ar gadiem – rudenī, ar sirdi – pavasarī

watch Publicēšanas datums: ceturtdiena, 2017 gada 26. oktobris
watch Atslēgas vārdi: Seniori

Ir patiess prieks par mūsu kārtējo senioru pēcpusdienu, kura šogad notika 25.oktobrī. Pasākuma laikā skanēja muzikālie sveicieni Bebrenes VP vidusskolas skolēnu un folkloras kopas „Ritam” izpildījumā, apsveikuma vārdus teica Bebrenes pagasta pārvaldes vadītāja Benita Štrausa un sociālā darbiniece Liene Greļevska, tika sveikti seniori-jubilāri un pasniegtas Pagodināšanas listes par iestāšanos Bebrenes senioru klubā „Sidrabrasa” 8 jaunajiem pensionāriem jeb senioriem, kā arī izteikti pateicības vārdi ilggadējai Bebrenes pensionāru pasākumu organizatorei un entuziastei Regīnai Pauļukai.

Pēcpusdienas saviesīgā daļa mijās ar jautrām rotaļām un atrakcijām, aizraujošām dejām un dziesmām, priecīgām sarunām un ieskatīšanos fotomirkļu izstādē, kurā varēja atpazīt Bebrenes pensionāru pēcpusdienu dalībniekus sākot no 1970-tajiem gadiem un Bebrenes senioru kopu aktivitātes mūsdienās.

Paldies Bebrenes kultūras nama darbiniekiem un Bebrenes „Tehniskajam centram” par atbalstu. Novēlam visiem senioriem ciešu sadarbību, lai mūsu ikdiena kļūtu vēl interesantāka un aizraujošāka, lai mēs mazāk domātu par nedienām un likstām, bet aktīvāk darbotos, jo tikai kustība uztur mūsu garīgo un fizisko veselību.

Senioru kluba „Sidrabrasa” padome

img img img img
Novērtē ierakstu: