Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Bebrenē muzicē jaunieši

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2016 gada 15. jūlijs
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

No 11.-16. jūlijam mūsu jaukais novads svin svētkus. Novada svētkiem gatavojas arī jaunieši, kas nolēma organizēt koncertus visos novada pagastos un Ilūkstē.

14. jūlijā jauniešu grupas Taktsmērs un Piparmētra ( vadītājs Arnis Slobožanins un Rūdolfs Surgovts) sniedza koncertu Bebrenes dzirnavu laukumā.

Grupā Taktsmērs darbojas seši jaunieši – 3 puiši un 3 meitenes. Grupa muzicē koncertos, pasākumos, ballēs. Tāpat grupa ir uzvarējusi projektā Labie darbi un ieguvusi finanses mūzikas instrumentu iegādei.

Savukārt grupā Piparmētra muzicē 6 talantīgas meitenes, kas apmeklēja ģitāras pulciņu Ilūkstes bērnu un jauniešu centrā. Mūsu grupu vieno un iedvesmo mīlestība uz mūziku un kopīga darbošanās šajā jomā, tā saka grupas meitenes. Grupa aktīvi piedalās dažādos koncertos un konkursos un iegūst godalgotas vietas. Februārī Piparmētra ieguva 1.pakāpes diplomu konkursā „No baroka līdz rokam” Rēzeknes mēroga atlasē un visā Latvijā. Ir piedalījusies konkursā Super Mikrofons Latgales vēstniecībā GORS. Talantīgajiem mūsu novada jauniešiem novēlam panākumus un neizsīkstošu enerģiju darbojoties mūzikas lauciņā.

img img img img
Novērtē ierakstu: