Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Ilūkstes novada senioru tikšanās draugu pulkā

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2019 gada 7. jūlijs
watch Atslēgas vārdi: Seniori

4.jūlijs Bebrenē pulcināja turpat divsimt senioru, kas dziedāja un dejoja, klausījās un skatījās, pārdeva un pirka, vienkārši izbaudīja 10-gadu jubilejas svētku atmosfēru tradicionālajā Ilūkstes novada senioru saietā. Saule mijās ar lietu un vēju, bet senioru gadu rūdījums uzvarēja – svētki izdevās.

Jubilejas svētkos pie mums ciemojās Jelgavas novada senioru pašdarbības kolektīvi: vokālais ansamblis „Varavīksne” no Elejas, folkloras kopa „Liepāre” no Jaunsvirlaukas, dāmu deju kopa „Saulessvece” no Platones un deju kolektīvs „Vecie vilki” no Vilces, kā arī atbalsta grupa Jelgavas novada senioru biedrības valdes priekšsēdētājas Intas Savickas vadībā. Koncertu kuplināja Ilūkstes novada senioru kolektīvi: vokālais ansamblis „Sarma” un deju kopas „Eglītes”, „Ozolzīles”, „Rudzupuķes” un „Saulespuķes”.

Paldies visiem atsaucīgajiem un darbīgajiem bebreniešiem, kas palīdzēja radīt svētku noskaņojumu, lai seniori var satikties, radoši atpūsties, tuvāk iepazīt draugus un viņu tradīcijas.

Ilūkstes novada pensionāru biedrības valde

img img img img
Novērtē ierakstu: