Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Izstādes „Līniju rotaļas” atklāšana

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2020 gada 11. oktobris
watch Atslēgas vārdi: Izstādes

Vai viegli zīmēt, gleznot? Viegli, ja tas nāk no sirds un dari to kas patīk. Beidzot manas izstādes „Līniju rotaļas” atklāšanā redzēju kopā visus savus darbus – zīmējumus, gleznojumus uz zīda un darbus ar akrila krāsām.

Domāju, ka radoši cilvēki pasauli redz mazliet citādāk. Lai kur es dotos, es nevaru neievērot līnijas dabā. Vai nu tie ir koku zaru raksti vai ziedu un putnu silueti, vai vienkārši uzartas zemes joslas. Tāpat ir arī ar krāsām un formām. Tas viss sakrājas atmiņā un, kad pienāk īstais brīdis, ieliekas darbā.

Sirsnīgs paldies visiem mīļajiem cilvēkiem, kas pagodināja mani ar savu klātbūtni man tik nozīmīgā dienā. Paldies par ziediem un labajiem vārdiem. Ceru, ka izstādes darbi arī jūs uzlādēja ar pozitīvām emocijām, jo es guvu šīs emocijas zīmējot vai gleznojot.
Pasākuma laikā notika loterija un trīs mani darbi tika izlozēti.

Valen-Tīna Malaševska

# Izstāde „Līniju rotaļas” skatāma Bebrenes kultūras namā darbdienās no 8.00 – 12.00.

img img img img
Novērtē ierakstu: