Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Jampadracis Bebrenē

watch Publicēšanas datums: otrdiena, 2023 gada 15. augusts
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

13. augustā Bebrenes dzirnavu laukumā startēja pasākums “Jampadracis Bebrenē”, kuru jau kādu laiku ar nepacietību gaidīja bērni.

Kā jau īstā jampadracī šī diena izvērtās interesanta un jautra, sportisku aktivitāšu pilna daudziem bērniem, viņu ģimenēm vai vienkārši vērotājiem no malas. Interese par notiekošo bija liela, jo stafetē, kas sastāvēja no 10 posmiem piedalījās 27 komandas katra ar savu nosaukumu. Noslēgumā katrai komandai bija sarūpētas arī dāvanas.

Noguruši, bet priecīgi bērni pievērsās pasākuma kulminācijai – putu ballītei. To nevar izstāstīt, tas bija jāredz – lieli un mazi, smejoši un spiedzoši aiz sajūsmas bērni lielajā putu jūrā!

 

Aktivitātes tiek īstenotas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 [1] “Pasākumi vietējas sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novadā” ietvaros.

 

 

img img img img
Novērtē ierakstu: