Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Lielā talka 2017 Bebrenē

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2017 gada 24. aprīlis
watch Atslēgas vārdi: Talka

Visā Latvijā 22. aprīlī notikusi LIELĀ TALKA. Arī Bebrenē un Ilzē pagasta aktīvākie cilvēki darbojās pie sabiedrisko teritoriju uzpošanas un labiekārtošanas. Pirms talkas nedēļā muižas parkā un pie sporta stadiona čakli strādāja 95 Bebrenes VP vidusskolas skolēni ar skolotājiem un skolas tehniskie darbinieki. Savā teritorijā ļoti čakli darbojās arī 22 Bebrenes bērnu dārza bērniņi ar savām audzinātājām un tehniskajiem darbiniekiem. Mūsu senioru kluba ‘’Sidrabrasa’’ 11 darbīgākie pārstāvji grāba lapas parka teritorijā topošajā senioru atpūtas vietā.

Sestdien 22. aprīlī, neskatoties uz lietus gāzieniem, krusas mākoņiem un slapjām sniega pārslām, talkas darbi noritēja gan Bebrenē, gan Ilzē! Bebrenes katoļu un luterāņu kapu apkārtnē 26 talkotāji zāģēja nokaltušos kokus un krūmus, savāca neskaitāmus maisus ar stikla un plastmasas svecīšu trauciņiem, mākslīgajiem ziediem. Kā katru gadu, arī šajā talkā ciemata centru ļoti saliedēti un darbīgi uzkopa 19 Ilzes ciemata ļaudis.

LIELS PALDIES visiem 173 čaklajiem Bebrenes pagasta ļaudīm, kuri nepažēloja ne savu laiku, ne spēkus un pielika savu roku pie mūsu pagasta sabiedrisko teritoriju sakārtošanas. Mēs visi dzīvojam skaistā un sakoptā Bebrenes pagastā, bet tik un tā tika savākti 145 maisi ar atkritumiem! Un cik vēl palika pa mežmalām, ceļmalām! Ar šausmām jādomā kā viss izskatītos, ja nebūtu šādu talkas dienu un dažu algoto labiekārtošanas darbu strādnieku, kuri nepārtraukti savāc cilvēku izmestos atkritumus! Pagasta ļaudis, lūdzu cieniet citu cilvēku darbu, lūdzu sakārtojiet ne tikai savus īpašumus, bet pielieciet arī savu roku, lai mēs visi dzīvotu sakoptā un tīrā vidē!
 

img img img img
Novērtē ierakstu: