Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Lielā talka

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2021 gada 30. aprīlis
watch Atslēgas vārdi: Seniori

Lai rūpētos par Latviju – tās tīrību un sakoptību, jau četrpadsmito gadu pēc kārtas norisinājās Lielā talka. Piedaloties šī gada talkas radošajā akcijā „Ideju talka”, Bebrenes senioru kluba „Sidrabrasa” padome savu ideju īstenošanā iesaistīja arī jauniešus.

Projekta „Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” ietvaros Lielās talkas laikā tika ierīkota košumkrūmu dobe pie Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas dienesta viesnīcas un sakopta Bebrenes senioru atpūtas vieta pie pagasta ēkas, kā arī iestādīti košumkrūmi. Talkas laikā dienesta viesnīcas iedzīvotāji – audzēkņi uzraka dobi un sagatavoja zemi košumkrūmu stādīšanai, bet dienesta viesnīcas darbinieki iegādājās košumkrūmus un iestādīja tos. Līdz ar to mēs sasniedzām gan projekta, gan 2021.gada talkas „Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!” mērķus.

Paldies par atsaucību un sadarbību talkošanā!

Lorija Kaminska – LSK brīvprātīgā

img img img img
Novērtē ierakstu: