Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Lieldienu Zirgu diena Bebrenē

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2019 gada 19. aprīlis
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Sports

19. aprīlī Bebrenē notika Lieldienu Zirgu Diena. Jau no paša rīta daba palutināja mūs ar saulainu un siltu laiku. Diena pagāja lieliski - sportisti centās, skatītāji atbalstīja, pats pasākums izvērtās ļoti interesants.

Sacensības noritēja diezgan kuplā skaitā ( 17 dalībnieki 1. maršrutā, 10 - otrajā un 5 dalībnieki augstlēkšanā ) . Patīkami bija skatīties cik pārsteidzoši centīgi piedalījās gan mazie , gan lielie dalībnieki, visi bija malači - gan zirgi, gan jātnieki.

 

Pirmajā maršrutā

1. vietu izcīnīja Anna Marija Arcihovska ar 6 g.v. Grafiku, kura mēnesi atpakaļ tika iekļauta darbā un tas bija viņas pirmais starts.

2.vietu izcīnīja jaunākā sacensību dalībniece, Diāna Kazašvili, kura pārliecinoši tīri izgāja visu maršrutu ar savu 7 g.v. poniju Kakaviusu.

3. un 4 . vietas sadalīja Karīna Davidova no Pļaviņu novada un Evita Jansone noKrustpils,

5. vietā ierindojās Guntis Kaušelis, kurš pirmo reizi uzkāpa zirgam mugurā pagājušgad novembrī, ar 7 g.v. Gepardu.

 

Otrā maršruta uzvarētāji:

1.v. - Dāvis Jāsis ( Ūsiņš) ;

2.v. - Lāsma Cibiņa ar 20 g.v. Vikāru,

3.v. - Evita Jansone ("Mīļdzīvnieku biedrība", Krustpils ),

4.v. - Linda Josta (Ūsiņš), 5.v. - Karolīna Šostaka ar 6 g.v.Grand Prix.

 

Visbeidzot - aizraujošajā augstlēkšanā piedalījās pieci drosmīgākie dalībnieki un tie ir:

1.v. - Alberta Zeltiņa ar 9 g.v. zviedru jājamponiju Mormors Disney pārvarēja 155cm augstu šķērsli ,

2.v. - Anna Marija Arcihovska ar 6 g.v. Grand Prix - 150 cm, Aleksandrs Censonis ar 6 g.v. Apple – 145 cm, Lāsma Cibiņa ar 20 g.v. Vikāru - 140 cm un Karolīna Šostaka ar 10 g.v Raunu - 130 cm.

Starpbrīžos visi varēja apskatīt Bebrenes profesionālo skolu un piedalīties sporta atrakcijās Ingas Zeltiņas vadībā. Populārākā atrakcija - pakavu mešana, kur no maksimālajiem 30 punktiem, Gustam – 27 , bet Birutai – 21 (abi bebrenieši).

No bērniem – 18punktus ieguva Estere, Krišjānis ar Kristeru katrs pa 20 punktiem.

No bērnudārzniekiem Maksim – 12 punkti un Rebekai – 9.

 

Ļoti gribas pateikties cilvēkiem, kas palīdzēja visu noorganizēt un piedalījās sagatavošanas darbos. Paldies Marstall, Havens un Ippeas par balvām, paldies Ibrahimam Vaskovam par foršiem maršrutiem un Olgai Korolenko par tiesāšanu, paldies Bebrenes pašvaldībai par palīdzību organizēšanā , paldies Bebrenes profesionālai vidusskolai par pusdienām ( meitenes, zupa bija ļoti garda !) ). Paldies Lienei un Ilzei Žagatām par skaistajām rozetēm, īpaši liels paldies ZS LAUMUTES par piedalīšanos visās aktivitātēs un laukuma izlīdzināšanu , paldies arī Inārai Lapai ,biedrības RITAM pārstāvei, par atskaņošanas aparatūru, Lainei Orbidānei par mūziku un skatītāju izklaidēšanu, Enijai Vargulevičai par komentēšanu ,visiem JSK Gaita audzēkņiem un bērnu vecākiem par fizisko palīdzību un milzīgs PALDIES ZS APĪŅI par laukuma laistīšanu, jo bez jums visiem tās sacensības nenotiktu!

Informācija no JSK Gaita Bebrenē

img img img img
Novērtē ierakstu: