Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Meža takas Bebrenē 2023

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2023 gada 4. jūnijs
watch Atslēgas vārdi: Sports, Video

Ignorējot laika apstākļus, kārtējās riteņbraukšanas sacensības „MEŽA TAKAS BEBRENĒ 2023” startēja 3. jūnijā plkst. 10.30 pie Bebrenes muižas ēkas. Sacensību maršruts veda cauri Bebrenes muižas parkam un Bebrenes pagasta mežiem.

Velobraucienā piedalījās gan bērni, gan sportisti, kā arī dalībnieki , kuriem trases izbaudīšana bija svarīgāka par rezultātu (23 bērni, 46 pieaugušie). Velobraucienā iesaistījās sporta entuziasti no dažādām Latvijas vietām un no Lietuvas.

Šī diena pagāja lietus / saules zīmē tiem, kas cīnījās par medaļām, un tiem, kas atbalstīja savējos, bet kopumā tā bija brīnišķīga diena un izrādījās, iepriekš nezinot, 3. jūnijs ir Starptautiskā velosipēdu diena! Tās mērķis - mudināt pasaules iedzīvotājus pārvietoties ar velosipēdu, lai uzlabotu savu veselību un nepiesārņotu vidi.

Sacensības organizēja Bebrenes pagasta sporta entuziasti. Tās atbalstīja Augšdaugavas novads, Bebrenes pagasta pārvalde, Bebrenes VP vidusskola, biedrība “Bebrenes pagasta slēpošanas un skriešanas klubs „Bebra”” un novada uzņēmēji. Paldies viņiem un Aivim Ruļukam, Jānim Puidam, Normundam Bērziņam un daudzajiem palīgiem!

 

Sacensību rezultāti šeit.

Video SSK "Bebra"

img img img img
Novērtē ierakstu: