Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Aigars Silevičs

watch Publicēšanas datums: ceturtdiena, 2020 gada 30. jūlijs

Ar ko Tev saistās Bebrene?
Man Bebrene saistās ar ģimeni un bērnību. Arī skolas gaitas ir palikušas atmiņā ļoti īpaši. Atceros visas tās sporta aktivitātes - vasarā stadionā un ziemā tehnikuma sporta zālē, arī to, kā spēlējām hokeju uz lielā dīķa. Protams, nevar aizmirst arī Kapu kalnu, kur ziemā laidāmies no kalna ar visu, kas slīd. Ar pirmajām ballītēm un nesaskaņām ar kaimiņpagasta puišiem. Bebreni vienmēr atcerēšos kā savas mājas, lai kur es arī dzīvotu.
 

Kur Tu šobrīd dzīvo?
Nu jau vairāk kā desmit gadus ar ģimeni dzīvoju Skotijā, nelielā pilsētiņā Inverurie.

Ar ko Tu nodarbojies?
Darbojos celtniecībā kā mazais uzņēmējs. Lielākoties visus darbus daru pats, gan tiekos ar klientiem, gan veidoju tāmes projektiem, gan tos arī izpildu. Protams, lielākiem objektiem piesaistu arī citus darbiniekus. Šobrīd paralēli strādāju pie jauna un pavisam savādāka projekta - motociklu pārveidošanas jeb tautā sauktās "tūnēšanas". Pavisam nesen esmu pabeidzis pirmo projektu un piesaistu klientus nākošajiem.
 

Kas ir interesantākais Tavā darbā?
Interesantākais manā darbā ir tas, ka klienta idejas pārtop zīmējumā un tad reālā izpildījumā, vai tā ir vannas istabas pārbūve vai mājas piebūve. Katrs projekts ir īpašs un, protams, interesants.
 

Ko Tu novēlētu Bebrenei un bebreniešiem?
Apciemojot Bebreni, ir ļoti patīkami redzēt, kāda tā ir sakopta. Esmu rādījis vietējiem skotiem Bebrenes bildes, no kurienes esmu nācis, un lepojies ar to. Novēlu Bebrenei turpināt būt tikpat skaistai un īpašai, un bebreniešiem lepoties ar tik superīgo miestiņu zemes virsū!

 

img img img img