Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Pasmaidīsim!

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2020 gada 29. marts

Esam pārcietuši ziemu, kas neizskatījās pēc īstas ziemas. Ir pavasaris. Diemžēl pavasaris atnāca ar negaidītu „dāvanu” pasaulei – Covid 19.

Esam ierobežoti ierastajās ikdienas gaitās, bet neesam ierobežoti savu emociju izpausmēs, kas dažkārt sasniedz tādu enerģijas pakāpi, ka varētu ražot elektrību. Tomēr saule spīd arvien vairāk un ielaidīsim šo saulīti arī mūsu sirdīs. Nemeklēsim vainīgos un nezākāsim valdību, bet ievērosim to, kas šajā sarežģītajā laikā šķiet vispareizākais, lai Covid – 19 sērga neizplatītos. Sāksim paši ar sevi un nebaidīsimies arī aizrādīt kaimiņam, draugam vai veikala apmeklētājam, ja viņš šos noteikumus neievēro.

Pasmaidīsim ! Mēs taču protam smaidīt. Pasmaidīsim kā kādreiz esam smaidījuši un ar smaidu sagaidīsim to laiku, kad Covid - 19 mūs vairs neapdaudēs.

img img img img
Novērtē ierakstu: