Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Piedalies balsošanā!

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2012 gada 9. decembris

Ilūkstes novada PII Zvaniņš Bebrenes filiālē nav vecumam atbilstoša sporta inventāra bērniem, lai neteiktu , ka tāda vispār nav. Izmantojām iespēju piedalīties projektu konkursā ar cerību , ka dabūsim finansējumu sporta inventāra iegādei.

Portālā labie darbi.lv no 1.11.2012. – 31.12.2012. norit balsošana.

Lūgums – būsim paši pietiekami aktīvi un sameklēsim atbalstītājus, lai bērniem varam iegādāties nepieciešamās lietas sporta aktivitātēm.

Balsošana ir www.labiedarbi.lv izmantojot telefonā saņemto kodu (bez maksas). Balsot var gan no ES, gan no ASV, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas. Mājas lapā jāievada valsts un telefona numurs uz kuru tiks saņemta SMS ar kodu. Kods jāievada mājas lapā, balsojot tieši par Bebrenes projektu.
Balsošana www.draugiem.lv ir vēl vienkāršāka, tikai jānospiež balsošanas ikona pie attiecīgā lodziņa.

Lūdzu palūdziet nobalsot arī saviem draugiem un radiem. Nobalsot var divreiz gan portālā www.draugiem.lv, gan ar telefonā saņemto kodu. Izmantojiet abas iespējas, lai atbalstītu savējos !

(Inga Zeltiņa, biedrība „Ritam”)

 

img img img img
Novērtē ierakstu: