Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Projekts „Protam, varam, darām” tuvojas noslēgumam

watch Publicēšanas datums: otrdiena, 2019 gada 5. novembris
watch Atslēgas vārdi: Seniori

Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils-Ilūkstes novadu komitejas projekta „Protam, varam, darām” noslēguma radošās darbnīcas notika Ilūkstes veselības centra „Ilūkste” sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļā un Raudas internātpamatskolā. Šoreiz radošo darbnīcu laikā Ilūkstes sociālās aprūpes nodaļas klienti iemācījās pagatavot sviestmaizes, kanapē maizītes un noformēja iepakojuma kastītes no kartona, bet Raudas skolēni gatavoja apsveikumus Ziemassvētkiem un cepa smilšu mīklas groziņus, kurus pildīja ar ievārījumu un krēmu. Radošās darbnīcas noritēja labestības un atsaucības gaisotnē, jo gan projekta mērķgrupas dalībnieki, gan projekta īstenotāji – LSK brīvprātīgie jutās kā draudzīgas un saprotošas saimes locekļi.

Paldies visiem radošo darbnīcu dalībniekiem un LSK brīvprātīgajiem no Bebrenes senioru kopām un biedrības „Sēlene” par sadarbību, atsaucību un sapratni. Uz tikšanos noslēguma pasākumā 3.decembrī Ilūkstes Kultūras centrā!

LSK Daugavpils-Ilūkstes novadu komitejas izpilddirektore Ērika Naglinska

img img img img
Novērtē ierakstu: