Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Rudens lapu virpulī…

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2018 gada 1. oktobris
watch Atslēgas vārdi: Seniori

1.oktobrī, kad sāk virpuļot zeltainās rudens lapas, visā pasaulē svin Starptautisko senioru dienu. Ne tikai svētku nosaukums ir kļuvis mūsdienīgāks, bet arī cilvēku sirdis kļuvušas dedzīgākas un atsaucīgākas, jo kad tad vēl, ja ne tagad …

Jau divi gadi ir pagājuši, kā nodibinājām senioru klubu „Sidrabrasa”, bet pasākumu piedāvājums ir guvis redzamu atbalstu. Tāpēc mēs – Bebrenes senioru kluba padome aicinām arī pārējos seniorus dzīvot līdzi laikmetam: darboties senioru kopās un braukt ekskursijās, minēt krustvārdu mīklas un rakstīt dzejas vārsmas, sportot un apmeklēt trenažieru zāli, kā arī piedalīties dažādu pasākumu sagatavošanā.

Šogad mēs pabeidzām 2016.gada rudenī iesākto un atklājām Atpūtas vietu pie Bebrenes pagasta pārvaldes ēkas, lai vēl ir viena sakopta vieta, kur atpūsties ne tikai senioriem, bet arī pārējiem pagasta ļaudīm, viņu radiem un draugiem. Paldies meistaram Jurim Mežaraupam un visiem, kas palīdzēja iekārtot Atpūtas vietu. Ceram, ka mūsu iniciatīvu pilnveidot šo dabas stūrīti atbalstīs arī citi darboties gribētāji nākošajās talkās un tikšanās reizēs.

Senioru kluba „Sidrabrasa” padome

img img img img
Novērtē ierakstu: