Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

„Sarmas” 15 gadu jubilejas koncerts

watch Publicēšanas datums: sestdiena, 2019 gada 11. maijs
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

Bebrenes kultūras namā ir izskanējis Bebrenes pagasta dziedošo senioru ansambļa „Sarma” jubilejas koncerts. Nemanāmi aizritējuši 15 gadi kopš pastāv šis kolektīvs, kuru daudzus daudzus gadus vada sirsnīgā Rita Kalvāne. Mainās gadalaiki, mainās ansambļa sastāvs, mainās repertuārs, tikai nemainās senioru vēlme un prieks dziedāt.

Šo prieku arī sajutām vokālā ansambļa „Sarma” koncertā „Sidrabotās rozes stāsts”, kad vienkopus izskanēja gan repertuāra jaunās, gan iemīļotākās dziesmas. Pasākuma vadītājs Jānis V. iepazīstināja ar ansambļa dalībniekiem un uzzinājām katra dažu labu rakstura īpašību un aizraušanos. Ansambļa dzīves stāsts šajos gados ir bijis diezgan piesātināts. Mēģinājumi mijās ar koncertiem pašu mājās Bebrenē un Ilūkstes novadā, neizpalika arī uzstāšanās dažādās Latvijas vietās.

Gaviļniekus sveikt bija ieradušies arī kolēģi – Ilūkstes novada Kultūras centra senioru vokālais ansamblis „Kamene”, kā arī pašmāju sveicēji.

Gadu garumā padarīts ir daudz. Ziedi, ziedi, ziedi... Kā sirsnīgs paldies mūsu „Sarmai” par ieguldīto darbu un dziedāšanas prieku.

img img img img
Novērtē ierakstu: