Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Senioru pēcpusdiena flamenko deju ritmos

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2018 gada 29. oktobris
watch Atslēgas vārdi: Seniori

Pēc svelmainās vasaras mēnešiem un siltajām rudens nedēļām mēs tikāmies 27.oktobrī, lai svinētu mūsu svētkus – senioru tradicionālo pēcpusdienu. Daugavpils flamenko deju studijas „Un Dos Tres” temperamentīgās dejas un Bebrenes senioru vokālā ansambļa „Sarma” dziesmas, Bebrenes pagasta pārvaldnieces Benitas Štrausas un Ilūkstes novada Sociālā dienesta vadītājas Ingūnas Svarānes pateicības vārdi aktīvajiem Bebrenes senioriem, Šēderes senioru gleznas pērļu stilā un fotoekspozīcija par senioru kluba „Sidrabrasa” paveikto divu gadu laikā – tas viss radīja īpašu svētku noskaņojumu. Šie svētki bija divkārši sešpadsmit jaunajiem kluba biedriem, lai savos labākajos gados varētu biežāk iziet sabiedrībā un piedalīties dažādos pasākumos. Atkalredzēšanās prieks staroja visu pasākuma dalībnieku sejās, dziesmas mijās ar atrakcijām, dejām un rotaļām.

Paldies par atbalstu Ilūkstes novada pašvaldībai, Laurinoviču ģimenei, Emmai Malahovskai, Albertam Zeltiņam, Bebrenes pagasta pārvaldes un kultūras nama darbiniekiem. Lai veicas sadarbība ar dažādām iestādēm, organizācijām, atsaucīgiem cilvēkiem un uzņēmējiem, kā arī jaunajiem Bebrenes senioru kluba „Sidrabrasa” biedriem!

Bebrenes senioru kluba „Sidrabrasa” padome

img img img img
Novērtē ierakstu: