Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Sirds siltuma mirkļi Subatē

watch Publicēšanas datums: otrdiena, 2019 gada 30. jūlijs
watch Atslēgas vārdi: Seniori

Jūlija beigās Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils-Ilūkstes novadu komitejas projekta „Protam, varam, darām” īstenošanas komanda no Bebrenes devās uz Subati, lai iepriecinātu Romas katoļu draudzes sociālās aprūpes centra „Miera Nams” iemītniekus ar ēdienu noformēšanu un papīra aplikāciju veidošanu. Biedrības „Sēlene” dalībnieces kopā ar aprūpes centra iemītniekiem noformēja sviestmaizes, izmantojot dārzeņus, ogas un augļus, bet kopas „Māra” rokdarbnieces palīdzēja radīt jautras aplikāciju gleznas.

Draudzīgā Subates „Miera Nama” saime aktīvi iesaistījās radošo darbnīcu norisē, un smaidošās sejas kopīgajā fotogrāfijā liecināja par izdevušos pasākumu. Paldies LSK brīvprātīgajiem par atsaucību un subatiešiem - par sadarbību un sirsnīgo uzņemšanu!

LSK brīvprātīgā, projekta vadītāja Lorija Kaminska

img img img img
Novērtē ierakstu: