Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Tikšanās ar dziednieci

watch Publicēšanas datums: sestdiena, 2018 gada 13. oktobris
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Gulbji

Bebrenes Putnu salas „Gulbji” sagaidīja cilvēkus, kas tur bija ieradušies uz tikšanos ar dziednieci Ināru Krūmiņu, ar rudenim neraksturīgu siltu dienu un tējas/kafijas baudīšanu ar medu turpat pagalmā.

Dievišķās kārtības atjaunošana cilvēkā ir Reiki skolotājas, garīgās iztaisnošanas dziednieces Ināras Krūmiņas dzīvesveids. Jau vairāk nekā divus gadus viņa praktizē garīgo dziedniecību pēc P. Elkunoviča metodes, kad seansa laikā tiek noņemti enerģētiskie bloki un sakārtots cilvēka fiziskais ķermenis. Savulaik apguvusi Reiki mācību, kas ir sena dziedniecības sistēma, kas palīdz uzlabot veselību un nostiprināt to.

Tikšanās laikā uzzinājām daudz jauna gan par dziedināšanu, gan cilvēka spēju sakārtot sevi šajā trauksmainajā laikā kā arī vērot, kā notiek dziedināšanas process.

Pārsteidzoši bija redzēt, kā bez dziednieces roku pieskāriena notika muguras taisnošana un iegurņa korekcija, kā rezultātā dažādie kāju garumi kļuva vienādi. Pēc tikšanās notika individuālie dziedināšanas seansi.

Ināra Krūmiņa, kas pati ir gaišs un pozitīvs cilvēks, palīdz citiem sakārtot veselību un paskatīties uz savu dzīvi un iespējām no gaišās puses. Mācījusies Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā, Ināra savas radošās fantāzijas īsteno brīvajā laikā - gatavojot rotaslietas, kuras varēja arī iegādāties.

img img img img
Novērtē ierakstu: