Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Tūrisma rallijs “Mana Bebrene”

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2023 gada 28. augusts
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Sports

Īstu piedzīvojumu garšu izjuta komandas, kuras 26. augustā pulcējās pie Bebrenes dzirnavām, lai piedalītos tūrisma rallijā “Mana Bebrene”.

Tas bija aizraujošs pasākums ģimenei, draugu vai kolēģu kompānijai, kurā viņus gaidīja gan nopietni, gan nenopietni uzdevumi. Taču lielākais ieguvums – lieliski pavadīta diena, kuras laikā dalībniekiem 10 rallija kontrolpunktos bija iespēja izbaudīt Bebrenes pagasta skaisto dabu un iepazīt dažādus tūrisma objektus. Rallijā piedalījās 12 komandas (44 cilvēki) un divi zēni, kuri ar velosipēdiem veica mazo rallija apli.

Sacensību laikā tika apkopoti katras komandas savāktie punkti, kā arī vērtēts noformējums un iesūtītais rallija video.

 

Tūrisma rallija “Mana Bebrene” rezultāti:

1. vieta – “Velniņi” (Pilskalnes pag.)

2. vieta – “Ceļojošā ģimenīte” (Ilzes ciems)

3. vieta – “Pikačū” (Bebrene / Ilūkste)

Specbalvas saņēma:

atraktīvāk noformētās komandas – “A - komanda”, “Velniņi”, “Pikačū”, “Augsts asinsspiediens”;

labākais rallija video – “Sarkangalvīši”;

jaunākais rallija dalībnieks – Rodrigo Strods ( 16 dienas jauns);

dalībnieks labākajos gados – Natālija Geidāne (58 gadi).

 

Paldies rallija “Mana Bebrene”organizatoru un palīgu komandai, Bebrenes muižas pavārēm par gardo zupu, Karīnai Bezrodinai (SIA “Kevaro”) par piekariņiem “Mana Bebrene”.

Paldies šī pasākuma sponsoriem - Aivim un Kristīnei Ruļukiem (veļas mazgātuve “Pērle”) par naudas balvām trim pirmajām vietām (attiecīgi 70, 50 un 30 eiro), Ritai un Andim Timofejeviem ( ZS “Kalnāji”), Jānim Puidam (SIA “Bebra Serviss”) un Inesei Krasmanei (“Spēkavotu ķiplociņš”).
 

Kristīne Rimeicāne

img img img img
Novērtē ierakstu: