Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Vakara koncerts dabā

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2023 gada 20. augusts
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Gulbji

Varbūt savvaļas govis un zirgi Dvietes palienē 19. augusta vakarā arī bija mazliet pārsteigti par muzikālajām skaņām, kas nāca no Bebrenes Putnu salas “Gulbju” puses, taču ne cilvēki, kas šeit bija sabraukuši , lai klausītos Madaras Keivomeģes koncertprogrammu “Saule brida miglas vālos”.

Koncerta noskaņa bija īpaša – klausītāji, kas sēdēja iekārtojušies uz siena ruļļiem, soliem vai zālājā, novērošanas tornis, kurš bija pārvērties par skatuvi, pati dabas ainava , kad debesis pakāpeniski iekrāsojās sarkanīgos toņos un parādījās miglas vāli, bet pāri visam - Madaras Keivomeģes skanīgā balss.

Pateicoties Madarai, atkal varējām pārliecināties par latviešu tautasdziesmās iekodēto viedumu, un atkal varējām būt lepni par Madaru, kas dzied, un ar savu skanīgo balsi dāvā prieku arī citiem.

img img img img
Novērtē ierakstu: