Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Velo sacensības „Meža Takas Bebrenē 2016”

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2016 gada 16. maijs
watch Atslēgas vārdi: Sports

15. maijā Bebrenē jau otru gadu pēc kārtas norisinājās velo sacensības „Bebrenes meža takas 2016”.

Tajās piedalījās un finišu sasniedza 131 velo sacensību dalībnieks, kuri pārstāvēja visus Latvijas novadus.  Sacensības var nosaukt pat par starptautiskām, jo bija arī dalībnieki no Lietuvas un Krievijas. Tika izcīnītas godalgotās vietas 7 vecuma grupās gan vīriem, gan sievām, zēniem un meitenēm.  Laika apstākļi bija sacensībām labvēlīgi, bija saulains laiks ar patīkamu pavasara brīzīti . Lai arī nopietnākā cīņa un savu spēju pārbaude notika garākajās distancēs,  gribas piebilst , ka visvairāk par savām vietām pārdzīvoja tieši gados jaunākie dalībnieki.

Jau pēc provizoriskajiem pieteikumiem bija skaidrs, ka pagājušā gada dalībnieku skaits tiks pārsniegts.  Ja iepriekšējā gadā vietējie dalībnieki sastādīja diezgan kuplu skaitu, tad šogad tieši no citiem Latvijas pagastiem un pilsētām bija sabraukuši lielākais vairums velo cienītāju. Bija arī tādi, kuri piedalās un iegūst godalgotas vietas lielākajās Latvijas MTB velo sacensībās. Dažs labs ieradās Bebrenē jau iepriekšējā dienā un iemēģināja sacensību trasi.

Organizatori neuzskata, ka tika izvērsta plaša reklāmas kampaņa par šīm sacensībām, jo galvenā šī pasākuma ideja ir sapulcināt pēc iespējas vairāk novada ļaudis un tikai pēc tam Bebrenes vārda popularizēšana. Iespējams, ka dalībnieki no citām Latvijas malām spēj novērtēt to, ko sniedz tieši „Bebrenes meža taku” sacensības. Jāsaka paldies visiem, kuri piedalījās šo sacensību organizēšanā un atbalstīšanā.

Velosacensības "Meža Takas Bebrenē 2016" rezultāti.
Atbalstītāji.
 

img img img img
Novērtē ierakstu: