Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Velo sacensības „Meža Takas Bebrenē 2017”

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2017 gada 8. maijs
watch Atslēgas vārdi: Sports

07. maijā Bebrenē nu jau 3. gadu pēc kārtas norisinājās velo sacensības “Meža takas Bebrenē 2017” .

Sacensībās piedalījās un finišu sasniedza 115 velo sacensību dalībnieki, kuri bija ieradušies ne tikai no Sēlijas , bet arī daudzām citām Latvijas malām. Sacensībās piedalījās  arī dalībnieki no Lietuvas . Tika izcīnītas godalgotas vietas 8 vecuma grupās vīriešiem, sievietēm, jauniešiem, zēniem un meitenēm.  Laika apstākļi bija sacensībām labvēlīgi, pārsvarā  saulains laiks  ar nelielu pavasara drēgnuma piesitienu . Lai arī nopietnākā cīņa un savu spēju pārbaude notika garākajās distancēs,  gribas piebilst , ka visvairāk par savām vietām pārdzīvoja tieši gados jaunākie dalībnieki.

Jau pēc provizoriskajiem pieteikumiem bija skaidrs, ka pagājušā gada dalībnieku skaits netiks sasniegts. Bet dalībnieku  bija vairāk kā divus gadus atpakaļ ,kad pirmo reizi notika šīs velo sacensības.
Šogad tieši no citiem Latvijas pagastiem un pilsētām bija sabraukuši lielākais vairums velo cienītāju. Bija arī tādi ,kuri piedalās un iegūst godalgotas vietas lielākajās Latvijas MTB velo sacensībās.  Galvenā ideja šim pasākumam joprojām ir iekustināt pēc iespējas vairāk novada ļaudis, jauniešus  un tikai pēc tam Bebrenes vārda popularizēšana. Bet tieši no vietējiem šogad bija mazāk dalībnieku, ja vien par vietējiem  uzskatām arī bijušos bebreniešus, kuri piedalījās velo braucienā un palīdzēja palielināt bebreniešu kopskaitu .

Iespējams, ka tieši dalībnieki no citām Latvijas malām spēj novērtēt to, ko sniedz  “Bebrenes meža taku” sacensības, jo nākošajā dienā pēc sacensībām saņēmām pateicības un iedvesmas pilnu e-pastu no Carnikavas sportistiem , kuri piedalījās mūsu sacensībās.   Jāsaka paldies visiem, kuri palīdzēja un atbalstīja , lai šis velo brauciens  varētu notikt.

Ļoti gribas cerēt, ka tie , kuri piedalījās šajā pasākumā guva pozitīvas emocijas un gandarījumu par paveikto.

 

Velosacensības "Meža Takas Bebrenē 2016" rezultāti.
Pateicība.

Andis Puida

img img img img
Novērtē ierakstu: