Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Zemledus makšķerēšanas sacensības

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2024 gada 12. februāris
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Sports

Sestdien, 10. februārī, Bebrenes pagasta Kamiņčas ezerā norisinājās zemledus makšķerēšanas sacensības. Sacensībās varēja piedalīties gan individuāli, gan komandā.

Par lielāko lomu sacentās 32 zemledus makšķerēšanas entuziasti dažādos vecumos. Dalībnieki bija ieradušies no Bebrenes, Dvietes, Subates, Eglaines, Daugavpils un Aglonas.

Trīs komandas, kuras kopvērtējumā ieguva vislielāko lomu, saņēma medaļas. Savukārt, veiksmīgākie individuālo sacensību dalībnieki tika apbalvoti ar kausiem un dāvanu kartēm.

Jaunākais makšķernieks saņēma biedrības “Cope” sponsorēto ledus urbi, bet dalībnieks, kurš izvilka vismazāko zivtiņu, tika pie sponsoru cepures. Visgarākās zivs – 18.5 cm ieguvējs saņēma sponsora SIA “IVS – D” dāvināto somu.

Sacensību noslēgumā visi mielojās ar gardu uz ugunskura gatavotu zupu.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem un organizatoriem. Uz tikšanos nākamgad!

img img img img
Novērtē ierakstu: