Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Ziemassvētku tirdziņš Bebrenē

watch Publicēšanas datums: sestdiena, 2018 gada 22. decembris
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

Jau trešo gadu pēc kārtas, pateicoties Lorijas Kaminskas un Ritas Žagatas iniciatīvai (senioru klubs „Sidrabrasa”), durvis vēra vaļā Ziemassvētku tirdziņš. Paldies jāsaka arī tiem cilvēkiem, kuri neatteica un piekrita tirgot savu preci, tāpēc apmeklētājiem Ziemassvētku dāvanu un gardumu šajā tradicionālajā tirdziņā netrūka.

„Skrīveru” saldumi , kurus tirgoja Neļa Siliņa, Ievas Jātnieces un Ingrīdas Degtjarovas piedāvātās interesantās rotaslietas no stikla (biedrība „Ūdenszīmes” Kaldabruņā), Vandas Krastiņas lupatdeķi savu pielietojumu var atrast jebkurā mājā, Zaigas Upītes un Gitas Savickas ekoloģiski veselīgās preces tikai nostiprinās mūsu veselību, podnieka Mareka Zavodnoja trauki raisīja interesi ar formu un krāsu, kvalitatīvos Bebrenes pagasta bezdarbnieku darinājumus ieteica Anita Daģe. Savukārt Olga Dogžina ar savām rokdarbniecēm no „Māras” bija sagatavojušas pārdošanai ne tikai savus darbus un dažādus kārumus, bet sagādājušas iespēju ikkatram izmēģināt roku piparkūku rotāšanā. Turpat blakus nopietnais Jānis Silevičs piedāvāja apmeklētājiem savus gleznojumus uz stikla.

Jebkura tirdziņa neatņemama sastāvdaļa, protams, ir loterija. Tā notika ar Ērikas Naglinskas (LSK Daugavpils – Ilūkstes novadu komiteja) atbalstu.

img img img img
Novērtē ierakstu: