Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Bebrenes draudzes senioru ekskursija uz Aglonu

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2024 gada 17. maijs
watch Atslēgas vārdi: Seniori, Baznīca

Saulainā 16. maija rītā Bebrenes draudzes seniori devās ekskursijā uz Aglonu. Noskaņojums visiem bija labs, tādēļ arī Maizes muzeja apmeklējuma laikā dzirkstīja prieks un caur jokiem atcerējāmies senos laikus - kā braucām ekskursijās, kā cepām maizi, un arī to, kā tētis no meža atnesa Zaķa kukulīti. Paldies Skaidrītei par viesmīlību!

Protams, apmeklējām arī Aglonas baziliku un piedalījāmies Svētajā Misē. Priesteris Juris Zalāns svinēja Svēto Misi un pēc tam vadīja arī ekskursiju par baziliku. Paldies priesterim Jurim! Bija gan pārdomu vērts sprediķis, gan izzinošs un aizraujošs stāstījums pa baziliku. Savu uzturēšanos bazilikā noslēdzām ar garšīgām pusdienām.

Interesantu Pasta un informācijas muzeju ir izveidojuši Elizabete Viļuma - Gražule un Arturs Gražulis. Tajā redzētais noteikti ir pasaules uzmanības vērts. Paldies Elizabetei par interesanto un atraktīvo stāstījumu!

Paldies par atbalstu Bebrenes pagasta pārvaldei.

Marta Vanaga

img img img img
Novērtē ierakstu: