Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

„Dāvana” Bebrenei svētkos

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2017 gada 17. novembris

Kā ikkatru gadu Bebrene tiek saposta svētkiem. Tūlīt jau svinēsim 99. Latvijas dzimšanas dienu. Lai cik dažāda ir katra cilvēka dzīve, tie tomēr ir mūsu valsts svētki, un dziļi sirdī mēs katrs vēlam mūsu zemei labklājību un attīstību.

Arī Bebrenes pagasts pamazām pilnveidojas un paliek vizuāli pievilcīgāks – ietves, ziedu kompozīcijas, veclaicīgas laternas, soliņi utt. Tāpēc jo vairāk sāp sirds, kad kāds cits savā jaunības dullumā un bezatbildībā to visu iznīcina. Nemitīgā ālēšanās ar mašīnām vakaros autobusu pieturā , notriektas apgaismes laternas, saliektas margas un neviena vainīgā...

Arī šoreiz pēc 16. novembra vakara izpriecām autobusu pieturā – saliektas margas pie gājēju pārejas un automašīnas lauskas – „DĀVANA” Bebrenes iedzīvotājiem Latvijas valsts svētkos.

img img img img
Novērtē ierakstu: