Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Kā bebreniešiem veicās ar spoku stāsta meklēšanu orientēšanās spēlē “Spociņš – jociņš” 31. oktobra vakarā!?

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2023 gada 3. novembris
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

Sakām lielu paldies ikvienam, kurš nenobijās no tumsas un lietus, un atrada laiku, lai dotos naksnīgajā piedzīvojumā – spoku stāsta meklējumos orientēšanās spēlē “Spociņš – jociņš”.

Divdesmit pieci jauni un ne tik jauni spēles dalībnieki izmantoja iespēju pavadīt 31. oktobra vakaru nedaudz citādāk kā ierasts.

Spocīgās vietas, kurās bija noslēpti spoku stāsta fragmenti, atrada visi. Pie solītajām balvām tika pieci veiklākie un acīgākie.

Apsveicam balvu ieguvējus: Viktoriju Serkovu, Sofiju Karnišausku, Darju Baumani, Haraldu Grauzu un komandu, kuras sastāvā bija Evelīna Simanoviča, Roberts Zeltiņš un Roberts Bezrodins, bet paši mazākie dalībnieki – Melānija Līce, Renāte Līce un Toms Simanovičs, saņēma veicināšanas balvas.

img img img img
Novērtē ierakstu: