Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Kā savās mājās

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2018 gada 9. marts
watch Atslēgas vārdi: Seniori

„Jūtos, kā savās mājās,” – tāda frāze skanēja no Dvietes pansijas „Mūsmājas „Dižkoks”” iemītniekiem, kad mēs – Bebrenes senioru kluba „Sidrabrasa” pārstāvji ieradāmies pie viņiem ciemos 8.martā – Starptautiskajā Sieviešu dienā.

Mūs sagaidīja viesmīlīgās pansijas apkalpojošais personāls. Pie tējas-kafijas galda raisījās sarunas un izskanēja pateicības vārdi par doto iespēju mūža nogali pavadīt siltumā, aprūpē un mājas sajūtā. Ziedi un „Mežezera” dzirkstošais aromāts papildināja svētku noskaņu gan pansijas iemītniecēm, gan viesiem. Savā prezentācijā mēs devām iespēju ieskatīties fotogrāfijās par senioru aktivitātēm Bebrenē un Ilūkstes novadā. Tad apciemojām mūsu bebrenietes viņu jaunajās istabās, bet vadītāja Zane Buceniece – Zīberga tuvāk iepazīstināja ar pansijas telpām un nākotnes iecerēm.

Paldies par gādību un sapratni pansijas iemītnieku aprūpē visiem tās darbiniekiem. Lai veicas pansijai tālākās darbības attīstībā!

Bebrenes senioru kluba „Sidrabrasa” padome

Lorijas Kaminskas foto

img img img img
Novērtē ierakstu: