Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Koncerts garīgās mūzikas baudītājiem

watch Publicēšanas datums: sestdiena, 2014 gada 4. oktobris
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Baznīca

4. oktobrī Bebrenē bija ieradies Latvijas Universitātes sieviešu koris „Minjona”, lai sniegtu Romas katoļu baznīcā savu pirmo koncertu jaunajā sezonā. Koris pastāv jau 35 gadus un ar savu skaisto skanējumu ir kļuvis populārs un iemīļots, guvis panākumus starptautiskos kormūzikas pasākumos, kā arī saņēmis augstu atzinību no pasaulē ievērojamiem koru mākslas profesionāļiem.

Gan korim “Minjona”, gan tā mākslinieciskajam vadītājam un diriģentam Romānam Vanagam skatītāji pateicās ar sirsnīgiem aplausiem. Pagasta cilvēki ir lepni, ka viena no kora solistēm ir bebreniete Justīne Voitkeviča.

Interesants un aizraujošs koncerta turpinājumā šķita arī ērģelnieku un vokālā ansambļa ”Luar”(mākslinieciskā vadītāja Liene Batņa) sniegums. Arī šajā ansamblī dzied Justīne.

Bebrenē bija ieradies arī V.E. bīskaps Eduards Pavlovskis, kas noklausījās koncertu un pēc tam novadīja Svēto misi.

img img img img
Novērtē ierakstu: