Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Krāsaini cerību stari rudens ziedu parādē

watch Publicēšanas datums: trešdiena, 2017 gada 4. oktobris
watch Atslēgas vārdi: Izstādes

Ar savu krāšņumu un daudzkrāsainību mūs priecēja rudens ziedu parāde Bebrenes dzirnavās. Krāsu un toņu bagātās asteres un dālijas, rozes, rudbekijas, gladiolas, miķelītes, hortenzijas, mārtiņrozes, helēnijas, kliņģerītes, samtenes, čīkstuļu laimiņi, verbēnas, cinnijas, heihēras, dekoratīvās niedres un sīpoli, zobainās ligulārijas un daudzas citas puķes uzlūkojām kā vienkārši skaistus un dvēseli veldzējošus ziedus.

Paldies Bebrenes seniorēm, kas palīdzēja radīt šos dzirkstošos krāsu mirkļus – Annai Ķerubiņai, Mārītei Pudānei, Valijai Baltaruņķei, Rasmai Drullei, Vandai Krastiņai, Lilijai Muižniecei, Gitai Savickai, Intai Zeltiņai, Ritai Žagatai, Lorijai Kaminskai, Astrīdai Petrusevičai, kā arī Olgai Dogžinai un Anitai Skrimblei.

Senioru kluba "Saskaņa" padome

img img img img
Novērtē ierakstu: