Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Latvijas senioru sadziedāšanās svētki Koknesē

watch Publicēšanas datums: ceturtdiena, 2020 gada 27. augusts
watch Atslēgas vārdi: Seniori

Sadziedāšanās prieks 22.augustā Kokneses parka estrādē pulcēja kopā vairāk kā 40 senioru vokālo ansambļu no visas Latvijas. Arī Bebrenes pagasta vokālais ansamblis „Sarma” kuplināja 2.Vislatvijas senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās svētkus „Dziedot dzimu, dziedot augu!”

"Lai šodien tālu pār Kokneses pakalniem skan jūsu spēcīgās dziesmas! Ar jūsu dziesmām, ar jūsu gribas spēku, ar to, kā jūs ejiet uz mēģinājumiem, dziediet, uzstājieties, jūs tikai vēlreiz aplieciniet to, ka Latvijā ir apbrīnojami un talantīgi cilvēki!" – ar šādiem apsveikuma vārdiem Labklājības ministre Ramona Petraviča atklāja senioru sadziedāšanās svētkus. Tad sekoja visu ansambļu uzstāšanās un reģionu kopkoru skanīgās dziesmas. Ar Latvijas Pensionāru federācijas himnu „Nevis slinkojot un pūstot” izskanēja svētku koncerts. Pasākuma noslēgumā visi devās uz Likteņdārzu, kur veidoja ziedu paklāju.

Vairāk foto un informāciju skatīt: www.koknese.lv

img img img img
Novērtē ierakstu: