Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Lielā Talka Bebrenē ir notikusi

watch Publicēšanas datums: otrdiena, 2024 gada 30. aprīlis
watch Atslēgas vārdi: Talka

Lielās Talkas tradīcija aizsākās pirms 15 gadiem un tā ir izveidojusies par lielāko vides sakopšanas kustību Latvijā. Kustības vadmotīvs šogad ir "tīri – zaļi – ilgi", un tas atspoguļo talkas mērķi un uzdevumu veidot tīru, zaļu un ilgspējīgu vidi mums un nākamajām paaudzēm.

Šodien, 30. aprīlī, daba bija ļoti labvēlīga un Lielās Talkas darbi Bebrenē ritēja bez aizķeršanās. Pie ambulances talkotāji ierīkoja košumdobi. Tika rakts, lasītas laukā nezāles un akmeņi, līdzināts, izgriezti vecie zari. Pēc kāda laiciņa tur iestādīs krāšņas hortenzijas. Būs vēl viena vieta, kur papriecēt acis ar skaistumu.

Paldies visiem, kas atnāca un pastrādāja! Ļoti žēl, ka daudziem tā arī neatradās laiks piedalīties šajā talkā, bet tas nu lai paliek viņu pašu ziņā. Mums kopā bija jautri, darbīgi un Bebrenes īpašā zupa garšoja lieliski!

img img img img
Novērtē ierakstu: