Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Mātes dienas svinības Bebrenes draudzē

watch Publicēšanas datums: trešdiena, 2016 gada 18. maijs
watch Atslēgas vārdi: Baznīca

Maija otrā svētdiena ir skaistākā no visām pavasara dienām! Tā smaržo kā tikko plaukstošs  zieds, tā ir piepildīta ar sauli un jaukām domām – ir mātes diena! Diena, kad mēs katrs savai māmiņai pasniedzam ziedus un sakām jaukus vārdus, diena, kad iepriecinām sev tuvāko un mīļāko cilvēku ar savu smaidu un labiem darbiem...

Šogad , pirmo reizi pēc misionāru iniciatīvas, Bebrenes draudzē notika Mātes dienas svinības. Draudze šajā īpašajā dienā bija kopā. Svinības iesākās ar Svēto Misi un pēc tās sekoja jautra iepazīšanās ar pasākuma dalībniekiem un draudzes  vīriešu apsveikums visām māmiņām. Draudzes vīrieši bija sarūpējuši ziedus un skaistu dāvaniņu katrai māmiņai un nodziedāja apsveikuma dziesmu. Pēc tam tika parādīti video uzņēmumi un suvenīri no Svētās zemes, kuru apmeklēja Aivars. Pēc kopīgām pusdienām turpinājās zināšanu pārbaude viktorīnā, kurā piedalījās trīs komandas. Svētki noslēdzās ar skaistu kopīgu lūgšanu.

Pateicība Dievam un  misionārēm par šo skaisto dienu, par prieku ,par rūpēm, par skaistajiem vārdiem, par mīlestību....Šī diena ilgi paliks atmiņā un mūsu sirdīs. Lai  mūsu misionārēm Baibai, Dagmārai un Diānai izturība kalpošanā, jaunas idejas un Dieva svētība!

Danute Liniņa

img img img img
Novērtē ierakstu: