Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Meža takas Bebrenē 2024

watch Publicēšanas datums: sestdiena, 2024 gada 1. jūnijs
watch Atslēgas vārdi: Sports

Ir lietas, kas Bebrenē nemainās. Šogad 1. jūnijā plkst. 10.30 atkal tika dots starts kārtējam velobraucienam “Meža takas Bebrenē 2024”. Sacensību rīkotājs - SSK “Bebra”, tās organizēja Bebrenes pagasta entuziasti un atbalstīja Augšdaugavas novads, Bebrenes pagasta pārvalde, Bebrenes SSK “Bebra”, Bebrenes vispārizglītojošā unprofesionālā vidusskola, novada uzņēmēji un nodibinājums “Palīdzēsim.lv”.

Sacensību maršrutu, kas veda cauri Bebrenes muižas parkam un Bebrenes pagasta mežiem varēja izbaudīt ikkatrs sacensību dalībnieks, protams , savā vecuma grupā un tam atbilstošā maršrutā. Velobraucienā piedalījās 23 bērni un 51 pieaugušais. Sportisti ieradās no Aknīstes, Aglonas, Jēkabpils,Salas, Šederes, Jelgavas, Daugavpils, Rīgas, Lietuvas un Bebrenes.

Atmosfēra sacensību laikā bija brīnišķīga – sākot ar lietpratīgo sacensību organizēšanas komandu un beidzot ar dzirkstošajiem klauniem Mamā un Papā, burvīgo uzmundrinātāju dīdžeju Gati, kā arī ar pavāriem, kas parūpējās par atsvaidzinošiem dzērieniem un Bebrenes garšīgo putru.

Liels paldies pasākuma atbalstītājiem un Aivim Ruļukam, Jānim Puidam, Normundam Bērziņam un viņu daudzajiem palīgiem!

Sacensību rezultāti šeit!

img img img img
Novērtē ierakstu: