Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Nūjošanas festivāls Bebrenē

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2017 gada 1. oktobris
watch Atslēgas vārdi: Sports

Īstenojot projektu „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ilūkstes novadā”, 30. septembrī agri no rīta Bebrenē sākās „Nūjošanas festivāls ar foto orientēšanas sacensībām”. Pie Bebrenes dzirnavām sapulcējās nūjotāji ar pieredzi un tie, kas nolēmuši pievērsties nūjošanai un darīt to pieredzējušas nūjošanas treneres Lindas Andrusas vadībā, kuras moto ir: „Nūjot var katrs, bet es to iemācu darīt labi”.

Trenere ļoti interesanti un atraktīvi stāstīja par nūjošanas nozīmi, nepieciešamo inventāru un mācīja dalībniekus veikt virkni vingrinājumu, lai apgūtu pareizu nūjošanas tehniku. Uzzinājām daudz priekšlikumu un piemēru, lai nūjotu pareizi.

Laiks pagāja ļoti ātri un lietderīgi. Iepazināmies ar dalībniekiem, sadraudzējamies un komandās veicām interesantus uzdevumus Bebrenes muižas parka teritorijā.

Pasākuma laikā darbojās „Veselības stūrītis” – bija iespēja nomērīt asinsspiedienu, noteikt cukura līmeni asinīs, ķermeņa svaru un ķermeņa masas indeksu, saņemt padomus pareizam un pilnvērtīgam uzturam.

Paldies projekta īstenotājiem un burvīgajai Lindai Andrusai par interesanti pavadīto dienu un nūjošanas prieka baudīšanu.

img img img img
Novērtē ierakstu: