Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Projekta „Protam, varam, darām” noslēguma pasākums

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2019 gada 6. decembris
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi, Seniori

Māte Terēze ir teikusi šādus vārdus: „Ne vienmēr šajā dzīvē mēs spējam paveikt lielus darbus. Taču mēs spējam paveikt mazus darbus ar lielu mīlestību”. Un tādu mazu darbu paveicām mēs – Latvijas Sarkanā Krusta sabiedriskā labuma projekta „Protam, varam, darām” dalībnieki: LSK brīvprātīgie un Daugavpils un Ilūkstes novadu sociālās aprūpes iestāžu iemītnieki.

3.decembra pasākumu atklāja projekta vadītāja Lorija Kaminska. Projekta dalībniekus sveica Ilūkstes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Maigurs Krievāns un Ilūkstes novada Sociālā dienesta vadītāja Ingūna Svarāne. Virtuālā ceļojuma laikā iepazināmies ar tām sociālās aprūpes iestādēm, kur mēs radošo darbnīcu laikā centāmies iemācīt kaut ko jaunu no ēdienu gatavošanas un rokdarbiem.

Paldies par paveikto projektā teica un dāvanas pasniedza LSK Daugavpils- Ilūkstes novadu komitejas izpilddirektore Ērika Naglinska, kā arī Bebrenes pagasta pārvaldes vadītāja Benita Štrausa. Pasākumu ar priekšnesumiem kuplināja Bebrenes pagasta KN senioru vokālais ansamblis „Sarma” un senioru deju kopa „Rudzupuķes”, bet ar dziesmām un dejām priecēja skolēni no Medumiem un Raudas. Mēs esam pārliecināti, ka sirsnīgie pateicības vārdi no projekta mērķgrupas dalībniekiem dos iedvesmu jaunu ideju īstenošanā.

LSK brīvprātīgā Rita Žagata

Vairāk informācijas, foto un video - „Sociālais darbs un veselība”: www.daugavpilsnovads.lv

img img img img
Novērtē ierakstu: