Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Putnu vērošana – prieks un izglītošanās Bebrenes Putnu salā

watch Publicēšanas datums: trešdiena, 2016 gada 28. septembris
watch Atslēgas vārdi: Gulbji

Putni ir brīnišķīgas būtnes un mīlestība uz tiem brīnumainā kārtā vieno cilvēkus. Pat tad, ja viņi runā dažādās valodās!

/Kārlis Grīnbergs/


Šodien 27. septembrī dabas parka ‘’Dvietes paliene’’ informācijas centrā “ Gulbji” notika Eiropas putnu vērošanas dienām 2016 veltīta vides klase, ko vadīja Latvijas Ornitoloģijas biedrības dalībniece Lelde Uškure.

 

Ir pienācis rudens un daudzu putnu sugas ir devušās savā ceļā uz siltajām zemēm. Lektore Lelde iepazīstināja ar putnu sugām Latvijā, to dzīves ritmu, putnu viltībām un to piedzīvojumiem. Iepazinām dažādus dzeņus, zīlītes, pūces, stārķus (arī melno) un citus putnus. Vairāk uzzinājām par Latvijas mazāko pūcīti – apodziņu.

Katrs nodarbības dalībnieks varēja izkrāsot savu putnu mandalu, izpausties krāsu priekā un rast draudzīgu vidi sev apkārt.

Laima Cibiņa – Bebrenes VP vidusskolas ekotūrisma specialitātes izglītojamā

img img img img
Novērtē ierakstu: