Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Radošo ideju darbnīcas Višķu sociālās aprūpes centrā

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2019 gada 29. aprīlis
watch Atslēgas vārdi: Seniori

Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils-Ilūkstes novadu komitejas projekta „Protam, varam, darām” kārtējās radošās darbnīcas notika 29.aprīlī Daugavpils novada Višķu sociālās aprūpes centrā. Mēs piedāvājām papīra salvešu locījumu veidus svētku galdam un stikla burciņu-svečturu apgleznošanu. Centra klienti ar lielu iedvesmu un atbildības sajūtu veica LSK brīvprātīgo – Bebrenes senioru kluba „Sidrabrasa” pārstāvju piedāvāto radošo darbnīcu uzdevumus. Vieniem veicās ātrāk, citiem lēnāk, bet gala rezultāts tika sasniegts: prieks staroja pasākuma dalībnieku sejās, kad iedegās svecītes apgleznotajās stikla burciņās un svētku galda klājumam bija sagatavoti salvešu rotājumi.

Projektā paredzēto radošo darbnīcu rezultāti tika papildināti ar Višķu sociālās aprūpes centra talantīgo darbinieku un viņu klientu rokām veidotajām kompozīcijām no dažādiem materiāliem. Mūs sagaidīja un pavadīja krāsaina Lieldienu atribūtika: lieli un mazi zaķi, baloži un taureņi, pavasara ziedi un puķes … Ideju bagātais noformējums sociālās aprūpes centrā pārsteidza ikvienu no mums, jo katra kompozīcija gan koridoros, gan telpās, gan ārā bija pārdomāta un gaumīgi izvietota. Pavasara saules staros sevišķi gleznaina izskatījās sakoptā un dažādiem apstādījumiem veidotā centra apkārtne.

Paldies Višķu sociālās aprūpes centra darbiniekiem par sirsnīgo sadarbību pasākuma laikā, jo arī mēs – LSK projekta brīvprātīgie smēlāmies daudz radošu ideju savai ikdienai un svētku reizei.

LSK brīvprātīgā, projekta vadītāja – Lorija Kaminska

img img img img
Novērtē ierakstu: