Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Radu un draugu zaļumballe Bebrenē

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2019 gada 28. jūlijs
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

27. jūlijā dzīve Bebrenes pagastā kūsāja jau no agra rīta - šī diena daudziem bija priecīgu atkal satikšanos piepildīta. Kapusvētki pie mums ir kļuvuši par tradīciju, kad kopā sanāk un savus mīļos piemin ne tikai tuvākie, bet arī tālu ceļu mērojušie radi.

Dienas noslēgumā visi bija laipni aicināti ierasties pie Bebrenes vecajām dzirnavām, lai klātu savus piknika galdus un kopīgi izlocītu kājas zaļumballē. Labākus laikapstākļus vēlēties nevarēja – piedzīvojām kārtējo tropu nakti, - bez vēja un negaisiem.

Paldies visiem bebreniešiem, viņu radiem un draugiem, kas 27. jūlija vakarā necerēti kuplā skaitā apmeklēja zaļumballi pie Bebrenes dzirnavām. Vēlamies, lai šī kļūtu par jaunu tradīciju mūsu pagastā. Lai mūsu pulks ar katru gadu aug arvien lielāks, un lai Bebrene vismaz vienu reizi gadā būtu tā vieta, kur ļoti gribas atgriezties.

img img img img
Novērtē ierakstu: