Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Sporta aktivitātes pie Diņģeļkalna ezera

watch Publicēšanas datums: pirmdiena, 2012 gada 6. augusts
watch Atslēgas vārdi: Sports, Video, Pasākumi

Svētdien Ilūkstes novada svētku ietvaros Bebrenē SSK Bebra aicināja skrējējus un nūjotājus piedalīties skrējienā apkārt Diņģeļkalna ezeram, 4,5 km distancē.

Tie, kas trasē nedevās skriešus varēja nūjot, līdzi lielajiem devās arī mazie nūjotāji. Laiks bija tik patīkami silts, ka tiesneši mazliet kļūdījās rezultātos, bet kļūdas tiks labotas. Vīriešu grupā ātrākais bija Jānis Puida (SSK Bebra), sieviešu grupā - Anda Muižniece (SSK Bebra), pieklājīgus rezultātus uzrādīja veterāni Raimonds Soms un Benita Štrausa, bet jauniešu grupā labākie bija Eduards Rāzna un Lelde Dubere. Lai pasākums izvērstos interesantāks dalībnieki savus rezultātus varēja fiksēt paši no lielā pulksteņa finiša koridorā.

Ne tikai labākie skrējēji tika pie balvām, bet arī pārējie varēja baudīt SSK Bebra sarūpētos atspirdzinājumus. Pēc apbalvošanas dalībnieki turpināja izbaudīt jauko laiku spēlējot futbolu. SSK Bebra saka lielu paldies visiem atbalstītājiem!

img img img img
Novērtē ierakstu: