Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens „Manu jaunu dienu zeme”

watch Publicēšanas datums: svētdiena, 2015 gada 24. maijs
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

Tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens „Manu jaunu dienu zeme”, kas noritēja 23. maijā, ir sava veida ekskursija pēc sastādīta maršruta, kur katra komanda veic noteiktu maršrutu izbraucot virkni kontrolpunktu Latgalē. Tūrisma rallijs startēja Gārsenes muižā (Aknīstes nov.) , bet noslēgums paredzēts atpūtas kompleksā „Dridži” pie Dridžu ezera.

Dalībnieku ekipāžām braucot cauri Bebrenei vajadzēja apmeklēt divus kontrolpunktus - Bebrenes seno muižas ēku un Bebrenes tūrisma informācijas centru „Gulbji ” Dvietes palienē. Lai saņemtu punktus, katra komanda veica dažādus interesantus uzdevumus.
Braucēju ekipāžu tiešām bija daudz – ap 200. Tas bija to vērts – redzēt šos dzīvespriecīgos cilvēkus no Latvijas dažādām malām, papriecāties par viņu izdomu savu braucamrīku izgreznošanā un interesantajiem komandas tērpiem.
Secinājums : nekur tālu nav jādodas, tepat Latvijā notiek interesantas lietas.
img img img img
Novērtē ierakstu: