Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Tuvojas Ziemassvētki...

watch Publicēšanas datums: piektdiena, 2018 gada 21. decembris
watch Atslēgas vārdi: Pasākumi

Tuvojas Ziemassvētki... Ir sajūta, ka tas baltums, kad uzsniga pirmais sniegs, ienāk arī mūsu sirdīs, liekot mums novērtēt, apjaust un ticēt. Mēs esam aizņemti ikdienas steigā, bet tieši Ziemassvētku laikā mēs atskatāmies uz to, kas ir bijis. Tas ir pārdomu laiks... Pārdomu laiks par paveikto, pārdzīvoto, par atbalstu, ko saņemam no sev mīļiem cilvēkiem, un to, ko spējam citiem dot. Un varbūt tieši tas ir īstais Ziemassvētku brīnums – sirds siltums, ko rada smaids un labs vārds.

Pirms Ziemassvētkiem Bebrenes pagasta bibliotēkā bija atvērta Ziemassvētku Vecīša darbnīca. Ziemassvētku Vecītis sagaidīja visus viesus ar savu šarmanto rokas mājienu un dziesmiņu. Senioru kopas „Varavīksne” dalībnieces sanāca, lai pagatavotu apsveikumus Ziemassvētkos un Jaunajā gadā pagasta senioriem un Dvietes pansionāta iemītniekiem. Radošajā darbnīcā tika veidotas kompozīcijas uz atklātnēm, un katra dalībniece papildināja tās ar savu izdomu un vienreizīgumu.

Vēl čakli un radoši apsveikumus izkrāsoja Bebrenes VP vidusskolas 1. – 4. klases skolēni. Katrs veidoja savu apsveikumu ar mīlestību un centību, ar domu, ka senioriem tas ļoti patiks.

Ziemassvētki ir cerību laiks. Mēs ceram un noticam, ka cilvēki, kas saņēma mūsu apsveikumus, uz mirkli sajuta mūsu sirds siltuma mazu daļiņu. Liels paldies “Varavīksnes” vadītājai Valentīnai Malaševskai un skolotājiem Marta Vanagai un Evitai Skrimblei par atbalstu. Lai skaisti un balti svētki katrā mājā!

Bebrenes pagasta bibliotēkas vadītāja E. Malahovska

img img img img
Novērtē ierakstu: