Mail Space Facebook Instagram RSS

Bebrene (Bebrenes ciems) savu vārdu ieguvusi no Bebrupītes, kuras krastos tā atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Ziemassvētku tirdziņš – 2016

watch Publicēšanas datums: ceturtdiena, 2016 gada 29. decembris

Ikgadējais Ziemassvētku tirdziņš šogad darbojās jaunā veidolā. Ne tikai adījumi un piparkūkas greznoja kārtējā tirdziņa galdus, bet klāt nāca arī citi rokdarbi un mājas rūpalas: krāšņās tautiskās jostas, prievītes, grāmatzīmes un rokassprādzes, austi lakati, lupatdeķi un sedziņas, stikla rotaslietas un izstrādājumi, kokgrebumi, suvenīri un kalendāri, pīrāgi un kūciņas, ievārījumi un citi gardumi. Un kur nu vēl loterija ar pilnām biļetēm un dažādiem pārsteigumiem.

Lai nākošā gada Ziemassvētku tirdziņš būtu bagātāks un plašāks, aicinām rokdarbniekus, gardumu veidošanas meistarus un mājamatniekus gatavoties nākamā gada tirdziņam savlaicīgi. Arī kāds pārsteigums vai brīnums aplaimos gan pārdevējus, gan pircējus, ja tiksimies tirdziņā.

Bebrenes Senioru kluba „Sidrabrasa” padome pateicas par sadarbību un atbalstu Ziemassvētku tirdziņa organizēšanā senioru kopu „Māra” un „Mares” dalībniecēm, Kaldabruņas biedrībai „Ūdenszīmes”, Ā.Grubertei, A.Krasovskim, Ē.Naglinskai, G.Savickai, E.Vuškānei un visiem pagasta pārvaldes darbiniekiem.

Lorijas Kaminskas foto

img img img img
Novērtē ierakstu: